top of page

טכנולוגיות וחומרים

ב - OR Clinic אנחנו מציעים טיפולים במגוון שיטות חדשניות, טכנולוגיות וחומרים מהשורה הראשונה, המאושרים ע"י מנהל התרופות האמריקאי (FDA) ומשרד הבריאות. שפעולתם ויעילותם מוכחות מדעית ע"י עבודות ומחקרים רבים. 

הטיפולים מבוצעים ע"י ד"ר אורי שואבי- מומחה בכירורגיה ואורלי צור- אחות בכירה.

טרם הטיפול מבוצע אבחון וייעוץ שמטרתו להתאים תכנית בהתאם לצרכיה ולרצונותיה של כל מטופלת. אנו מקפידים להתאים את סוג הטיפול הנכון והבטוח ביותר עבור כל מטופלת במטרה להגיע לתוצאה הרצויה. 

רפואה אסתטית חדשנית

LITTLE MEDICAL TOUCH
BIG LIFE CHANGE

face2.gif
6.png

טיפול עם רדיאס – Radiesse  

רדיאס הוא חומר מילוי על בסיס קלציום הידרוקסיאפטיט. החומר נמצא באופן טבעי ברקמות שונות בגוף, ולכן בדומה לחומצה היאלורונית ,נחשב לחומר טבעי לחלוטין. באמצעות רדיאס ניתן למלא קמטים, למלא נפחים, להדגיש עצמות לחיים וקו הלסת. הטיפול מתבצע תחת אלחוש מקומי באמצעות משחה או זריקה. החומר מוזרק תחת העור באמצעות מחט או קנולה (צינורית ללא חוד). לרוב, ניתן לראות שיפור מיד לאחר הטיפול, אך התוצאה הסופית והמלאה נראית כעבור 4-6 שבועות. מחקרים מראים שתוצאות הטיפול ברדיאס מחזיקות 8-12 חודש, אך קיימים הבדלים מהותיים בין אנשים שונים ובין אזורים שונים בפנים אצל אותו המטופל.

Nano Plasma

מכשיר הננו פלסמה פורץ דרך בתחום הרפואה האסתטית , פותח ויוצר ע"י פרופסור ג'ורג'יו פיפי מאבות השימוש בטכנולוגית הפלסמה (טכנולוגיה הפועלת על מצב הצבירה הרביעי - פלזמה) בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לטפל בצורה מדויקת וממוקדת בעפעפיים נפולות, קמטים ועוד.

אורי שואבי תמונות לעמודים באתר   (1).png
WhatsApp Image 2022-11-15 at 12.47.56.jpeg

אינדיבה

מכשיר זה הוא כלי טיפולי המבוסס על טכנולוגיית mono-polar RF  בתדירות ייחודית של 448 קילוהרץ, שנמצא היעיל ביותר לגירוי ביולוגי (ביו-סטימולציה) של תאי אב וקולגן למטרת שיפור איכות העור ורקמות השומן בגוף.

מכשיר האינדיבה ידוע בזכות שלל הישגים בתחום הבריאות האסתטית ומאושר FDA האמריקאי, CE האירופאי ומשרד הבריאות. במהלך השנים התבצעו כ-300 מחקרים קליניים ברחבי העולם אשר הוכיחו את יעילות בטיפול בהפחתת צלוליט, הידוק העור, עיצוב הגוף, ושיפור תהליך ההחלמה פרוצדורה כירורגית.

כמו כן, האינדיבה  הוכיחה את יעילותה בטיפול בבעיות עור, כוויות, צלקות, ממצק רקמות וצלוליט באזורים שונים כגון פנים, בטן, מותניים וגב. למעשה, אין כמעט אזור בגוף אשר לא ניתן לטפל בו באמצעות המכשיר.

ייחודו של המכשיר בכך שהוא אינו פולשני ומסוגל להניב תוצאות נראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון, הוא מאיץ באופן משמעותי את תהליך ההתאוששות ומפחית את זמני ההחלמה.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, אשר נוצרת באופן טבעי בגוף ומספקת נפח וסמיכות לעור. עם השנים, הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית וכתוצאה מכך, אנו מאבדים מהנפח, מהלחות ומהמראה הרענן של העור. את הטיפול בחומצה ההיאלורונית אנו עושים במטרה להשיב לרקמות את המרכיבים שאבדו ובכך להשיב לעור לחות, נפח ומראה חלק וצעיר יותר. חומרים מסויימים מגרים גם ייצור קולגן ואלסטין- מרכיבים נוספים של העור האובדים עם הזמן. לרוב, החומצה תוזרק לאזור הפנים, אם כי ניתן להשתמש בה גם באזורים אחרים בגוף כגון צוואר, מחשוף, כפות ידיים. 

ההזרקה תראה במיטבה חודש מגמר טיפול והינה תוצאה מצטברת. שמירה על שגרת טיפולים בתדירות קבועה מאפשרת עם הזמן שימוש בכמות קטנה יותר של חומצה. חומצה היאלורונית איכותית נחשבת כחומר בטוח מאוד לטיפול בידיים מיומנות, ותופעות הלוואי של השימוש בה הן נדירות יחסית.

אורי שואבי תמונות לעמודים באתר   (3).png
46.png

בוטוקס

בוטוקס הינו טיפול אסתטי לא כירורגי, המבוצע באמצעות הזרקת חומר בשם בוטוליניום טוטקסין אשר מחליש או משתק זמנית פעילות שרירית (תלוי במינון). לבוטוקס שימושים רבים ברפואה בכלל ובאסתטיקה רפואית בפרט. הזרקת בוטוקס מתבצעת על ידי רופא מוסמך.

מומלץ להתחיל את הטיפול בסביבות גיל 30, לפני שקמטי ההבעה מתקבעים בעור, ולקיים שגרת טיפולים של פעם ב- 3-6 חודשים ע"מ לשמר את ההשפעה.

ההזרקה מבוצעת ע"י מחטים קטנות מאד וכרוכה בכאב קל. בד"כ נעשה שימוש באלחוש מקומי באמצעות קרם מאלחש. השפעת הטיפול ניכרת תוך 2-3 ימים, השפעת הטיפול משתנה בין מטופלות ונמשכת כ- 6-8 חודשים. כבכל טיפול רפואי גם לבוטוקס עלולות להיות תופעות לוואי, חשוב שהטיפול יתבצע על ידי רופא מומחה בתחום ובסביבה מתאימה. קיום קפדני של ההנחיות לאחר הטיפול חיוני לצמצום תופעות לוואי והצלחת הטיפול.

חוטים

תהליך הזדקנות הפנים כולל איבוד מרכיבים השומרים על חיוניות וגמישות העור ונפח הפנים. כתוצאה מכך ובהשפעת כוח המשיכה, נוצרת "זליגה" של רקמות. בחלק מהמקרים אין ברירה ויש לעשות ניתוח פלסטי להרמת ומתיחת הפנים, אבל במקרים רבים טכנולוגית החוטים נותנת מענה זול וקל יותר לשלבים הראשונים של זליגת הרקמות, ולמקרים בהם המטופלת אינה מעוניינת או איננה כשירה לניתוח מסיבות רפואיות.

מרבית החוטים שבשימוש כיום עשויים מחומר נספג. קיימים חוטים עדינים בעלי מבנה חלק שמטרתם שיפור מרקם העור, וקיימים חוטים בעלי זיזים מסוגים שונים שמטרתם להיתפס ברקמה ולהרימה. בתחילת הטיפול מבוצע תכנון וסימון וקטור ההרמה ע"י הרופא. הטיפול נעשה תחת אלחוש מקומי, החוט מוחדר אל מתחת לעור באמצעות קנולה בעלת קצה חד או כהה. בחלוף השפעת האלחוש המטופלת עלולה לחוש בכבדות ו\או רגישות באזורי ההחדרה, ניתן לטפל בכדור נגד כאבים. תופעות לוואי נוספות עלולות להיות נפיחות קלה, שטפי דם החולפים מעצמם תוך שבוע- שבועיים.

ניתן לראות שיפור מיידי לאחר הטיפול, אך ההשפעה המקסימלית תהיה לאחר מס' שבועות. משך השפעת הטיפול הוא כ- 9 חודשים בממוצע.

ניתן ורצוי לשלב את הטיפול בחוטים עם טכניקות נוספות ע"מ להשיג את התוצאה המיטבית.

6.png
bottom of page