top of page
  • Writer's pictureד"ר אורי שואבי

חורף - הזמן המושלם לטיפולים אסתטיים

החורף כבר כאן, ואיתו באה הקלה מהחום הלוהט, בואו נודה בזה, גם אם ננסה כמיטב יכולתנו, חשיפה מתמדת לשמש במדינות כמו ישראל יכולה להשאיר את חותמה על העור שלנו. כתמים, נמשים וקמטים נוטים להופיע אחרי הקיץ.

אצל חלקנו העור נראה עייף וזה לא רק בגלל השמש. הלחץ הנוראי שכולנו היינו בו בחודש האחרון תורם גם הוא להזדקנות העור ולאובדן גמישות. לחץ, על פי לא מעט מחקרים, יכול לגרום להופעת פצעונים על הפנים, לקמטוטים בגילאים מוקדמים, לעור מחוספס ונטול חיוניות וגם לבעיות שונות נוספות.

ישנם מגוון טיפולים שמטרתם חידוש, מיצוק ורענון עור הפנים. ואין זמן טוב יותר לנסות אותם מאשר כשבחוץ קר וגשום. עבור רבים, זוהי תקופה של מנוחה והתכנסות. עבור אחרים, זוהי הזדמנות לטיפול עצמי ולביצוע טיפולים אסתטיים.

ישנן מספר סיבות מדוע החורף הוא זמן מצוין לטיפולים אסתטיים:

  • חשיפה מופחתת לשמש: טיפולים אסתטיים רבים, כגון פילינג כימי, טיפולי לייזר וטיפולי אנטי אייג'ינג, יכולים לגרום לתגובה של העור לשמש, כגון היפרפיגמנטציה. בחורף, כאשר השמש חלשה יותר, הסיכוי לתגובה זו נמוך יותר.

  • השפעת הטיפולים על עור הפנים: טיפולים אסתטיים רבים, כגון הזרקות בוטוקס או חומצה היאלורונית, דורשים תקופת החלמה קצרה. בחורף, כאשר העור מכוסה לרוב, ניתן להסתיר את ההשפעות של הטיפולים כמו אודם או נפיחות שלעיתים קיימות , בקלות רבה יותר.

  • משך השפעת הטיפולים- נשים רבות לא יודעות שחום מקצר את משך השפעת הטיפולים עוד סיבה לעשות טיפולים דווקא בחורף.

כמה טיפולים מרכזיים שמטרתם מיצוק הפנים שנעשים במרפאת or clinic

ומתאימים במיוחד בחורף:

אינדיבה - בראש ובראשונה נמליץ על מכשיר האינדיבה , זהו מכשיר מתקדם ואינו מוכר מספיק. אך הוא כלי אפקטיבי מאוד למיצוק עור שאיבד את החיוניות שלו ובמיוחד עור הפנים , מכשיר זה הוא כלי טיפולי המבוסס על טכנולוגיית mono-polar RF, שנמצא היעיל ביותר לגירוי ביולוגי (ביו-סטימולציה) של תאי אב וקולגן למטרת שיפור איכות העור ורקמות השומן בגוף. ייחודו של המכשיר בכך שהוא אינו פולשני ומסוגל להניב תוצאות נראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון, הוא מאיץ באופן משמעותי את תהליך ההתאוששות ומפחית את זמני ההחלמה.

חומצה היאלורונית - עם השנים, הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית וכתוצאה מכך, אנו מאבדים מהנפח, מהלחות ומהמראה הרענן של העור. את הטיפולים בחומצה ההיאלורונית אנו עושים באיזורי הפנים השונים במטרה להשיב לרקמות את המרכיבים שאבדו ובכך להשיב לעור לחות, נפח ומראה חלק וצעיר יותר.

ננו פלאזמה - מכשיר הננו פלסמה פורץ דרך בתחום הרפואה האסתטית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לטפל בצורה מדויקת וממוקדת בעפעפיים נפולות, קמטים והסדרת נגעים מן העור בצורה מקסימלית.

פילינג- פילינג הוא קילוף כימי של שכבות העור החיצוניות. טיפולי הפילינג נבדלים זה מזה בעומק הקילוף ובאמצעי הקילוף. תהליך הקילוף מאפשר לעור חדש לצמוח. העור החדש שצומח בעקבות פילינג כימי - ובמיוחד בעקבות פילינג עמוק - הוא חלק יותר וגמיש יותר, נטול קמטים, צלקות נקבוביות וחריצים ונקי מכל הכתמים אשר נוצרו בו במהלך הקיץ.

שני דברים חשובים שצריך לדעת לפני שבוחרים רופא לטיפולים אסתטיים:

הראשון ודאו שיש רופא מוסמך ומומחה בתחום האסתטיקה,לפני שאתם מקבלים החלטה על טיפול אסתטי, חשוב להתייעץ עם רופא מוסמך. רופא שמתמחה בתחום יוכל לעזור לכם לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורכם (מתוך סל האפשרויות), בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. והנושא השני תעשו מחקר, כמו בכל תחום ובמיוחד בתחום רפואי לפני שאתם מתחילים את הטיפול, חשוב לעשות מחקר על הטיפול עצמו. קראו ביקורות, התייעצו עם חברים או בני משפחה שעשו את הטיפול, וקבלו את כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה מושכלת. במרפאת OR Clinic הטיפולים מבוצעים ע"י ד"ר אורי שואבי בעל ותק של למעלה מ-25 שנה - מומחה בכירורגיה ואורלי צור- אחות בכירה. טרם הטיפול מבוצע אבחון וייעוץ שמטרתו להתאים תכנית בהתאם לצרכיה ולרצונותיה של כל מטופלת. אנו מקפידים להתאים את סוג הטיפול הנכון והבטוח ביותר עבור כל מטופלת במטרה להגיע לתוצאה הרצויה.
0 comments

Comments


bottom of page